Pościel z satyny bawełnianej i jedwabnej

Otaczając się tym, co przyjemne w dotyku i miłe dla oka często wybieramy pościel z satyny. Jest ona naprawdę elegancka, daje duży komfort wypoczynku i co najważniejsze jest trwała w użytkowaniu. Potocznie określamy ją, jako wyrób satynowy, jednak podkreślić trzeba, że jest ona całkowicie wykonana z bawełny, co dodatkowo podnosi jej walory estetyczne i użytkowe. Pod tym względem nie można narzekać ani na zbyt wysokie ceny, ani na brak atrakcyjnych wzorów.

To, co oferują dzisiaj w sprzedaży sklepy, jest wyjątkowo bogatą propozycją na każdą kieszeń i gust. Może to być komplet pościelowy z jedną poszewką na poduszkę lub z dwiema oraz mniejszą powłoczką na kołdrę lub dużą poszewką o wymiarach 220cm/160.  Satyna bawełniana jest bardzo gładka w dotyku, co zapewnia wysoki komfort snu nawet najbardziej wybrednym. Dodatkowo będzie ona ozdobą sypialni, miejsca wyjątkowego, gdzie powinna panować dogodna atmosfera dla zasypiania jak i budzenia się.

Dbając o doznania estetyczne swoich klientów producenci pościeli satynowej przygotowują komplety w najmodniejszych kolorach i z nowoczesnym wzornictwem. Podobnie jak zmieniają się fasony mebli również zmienia się wygląd bielizny pościelowej, tak, aby móc ją dopasować do kolorystyki wnętrza i ogólnego charakteru wystroju pomieszczenia. Doskonale, nowoczesny komplet pościeli z satyny bawełnianej sprawdzi się, jako prezent na różne okazje: ślub, rocznicę, imieniny itp.

Użytkownik będzie zachwycony przede wszystkim z materiału miękkiego w dotyku i ułatwiającego zasypianie. Z kolei pościel z satyny jedwabnej jest nieco inaczej wykonana, jeszcze bardziej rozkoszna w dotyku, całkowicie gładka i jest jedną z tych bardziej luksusowych, jeśli chodzi o komplety pościelowe.

Gęste sploty jedwabne zapewniają, że jest trwała w użytkowaniu a ponadto nie jest śliska, więc nie powoduje odczucia zimna w pierwszym kontakcie z poduszką czy kołdrą, ale posiada swoisty sobie połysk. Produkuje się ją w wielu kolorach stosując podział na te bardziej nowoczesne i klasyczne, tak aby pasowały do każdego pomieszczenia sypialnego i odpowiadały każdym gustom. Dodatkowo stosuje się specjalny sposób barwienia, czyli trzykrotne nanoszenie barwnika, co sprawiam, że barwy są żywe i nie wypłukują się podczas prania.